Gjuhë

Anëtarët mirëpritur të reja (temat 3)

Ne inkurajojmë anëtarët e rinj për të futur vetveten këtu. Get të dini njëri-tjetrin dhe të ndajnë interesat tuaja.

Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!
subjekt Përgjigje / Lexime Postimi i Fundit
Topic-icon
Tema filloi, 1 muaj 1 javë më parë, nga Wolfie93
Postimi i fundit 1 muaj 1 javë më parë
by Wolfie93
Përgjigje:0
Views:656
Postimi i Fundit by Wolfie93
1 muaj 1 javë më parë
Topic-icon
Tema e filluar, 10 muaj 1 javë më parë, duke Dariussssss
Të fundit Post 2 muaj 3 javë më parë
by skycamel
Përgjigje:35
Views:22.8k
Postimi i Fundit by skycamel
2 muaj javë 3 parë
Topic-icon
Tema e filluar, 3 muaj 1 javë më parë, duke leocha1
Të fundit Post 2 muaj 4 javë më parë
by Apollo21
Përgjigje:2
Views:1081
Postimi i Fundit by Apollo21
2 muaj javë 4 parë
Topic-icon
Tema filloi, 4 muaj 6 ditë më parë, nga PAYSON
Të fundit Post 4 ditë muaj 4 më parë
by Derrick1224
Përgjigje:1
Views:1476
Postimi i Fundit by Derrick1224
4 muaj 4 ditë më parë
Topic-icon
Tema filloi, 7 muaj 2 javë më parë, nga PAYSON
Të fundit Post 7 muaj 1 javë më parë
by PAYSON
Përgjigje:2
Views:3473
Postimi i Fundit by PAYSON
Muaj 7 javë më parë 1
Topic-icon
Tema filloi, 7 muaj 2 javë më parë, nga ItzDan
Të fundit Post 7 muaj 2 javë më parë
by Gh0stRider203
Përgjigje:4
Views:3818
Postimi i Fundit by Gh0stRider203
7 muaj javë 2 parë
  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.097
Gjuhë
GTranslate Your license is inactive or expired, please subscribe again!