Gjuhë

X-Plane Ndihmë

më shumë
3 muaj javë 3 parë # 20 by Dariussssss
Dariussssss krijuar temën: X-Plane Ndihmë
Nëse keni probleme, gabime ose nëse keni disa pyetje në lidhje me X-Plane Simulator, postoni këtu. Gjithashtu na tregoni për fixes dhe zgjidhjet për probleme të ndryshme dhe gabime në X-Plane.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.108