Gjuhë
× Mirë se vini në forumin tonë!

ne dhe anëtarët tanë kush jeni, çfarë ju pëlqen të them dhe pse ju u bë një anëtar i Rikoooo.
Ne i mirëpresim të gjithë anëtarë të rinj dhe shpresoj të të shoh rreth një shumë!

Na tregoni në lidhje me ju

më shumë
3 muaj javë 2 parë #7 by Dariussssss
Dariussssss krijuar temën: Na tregoni në lidhje me ju
Pra, përshëndetje të gjithëve. Emri im është David dhe unë jam i ri Forumi Moderator. Mendova se mënyra më e mirë për të kick-off disa veprimtari këtu është për të hapur këtë temë dhe për të përmbushur të gjithë.

Na tregoni në lidhje me ju, atë që kurrë ju mendoni se është e rëndësishme.

Mirë se vini. :)
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo, PADA52

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 muaj javë 2 parë # 14 by rikoooo
u përgjigj rikoooo temën: Na tregoni në lidhje me ju
Përshëndetje David,

Mirë se vini në ekipin Rikoooo,

I'am Erik krijues dhe menaxher i Rikoooo.com.

Unë jam shumë i kënaqur që jeni këtu, kjo është Forumi juaj. ju jeni bosi :)

Unë do të bëjë një annouce në gazetën tonë të ardhshëm për të treguar të gjithë në lidhje me këtë forum të ri.

Gëzuar të gjithë fluturimit

Erik

Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 muaj javë 2 parë # 15 by andhar
andhar përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Hi, emri im është Aan
Unë jam një amator Airplane nga Indonezia
Gëzohem që u njohëm të gjithë :)
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
3 muaj javë 2 parë - 3 muaj javë 2 parë # 16 by Dariussssss
Dariussssss përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Ju faleminderit të gjithëve deri më sot. Shpresë për të parë shumë, shumë më tepër mesazhet dhe shumë më tepër aktivitetin këtu në të ardhmen.

Cheers.
Edit Fundit: muaj 3 2 javë më parë nga Dariussssss.

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 3 javë më parë 1 # 35 by FCAIR
FCAIR përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Përshëndetje All Emri im është Terry (FCAIR) Unë jam një USAF Crew Shefi në pension. Sapo mori të interesuar në FSX dhe SIM fluturuar pas shumë vitesh. vend i madh i ri, shkarkime tmerrshëm. Gëzuar Flying për të gjithë
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo, Gh0stRider203

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 3 javë më parë 1 - Muaj 3 javë më parë 1 # 36 by vikont
Viscount përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Hi - Unë jam Gjoni nga bregdetin jug të Britanisë së Madhe. Tani në pension, së pari simulator im fluturimit ishte drejtuar në një ZX81, i ngarkuar me kasetë, dhe përbëhej nga një B737 (Well lartësimatës dhe ASI) përfaqësuar nga grafikë shumë blocky fluturuese në mes të bllokut A dhe bllok B në të zezë dhe të bardhë - dhe në qoftë se ju e bëri atë të drejtë që pa "peizazh", një tjetër Blob e zezë të quajtur gjëra C. frymëzues. Që atëherë unë kam pasur çdo flightsim që Microsoft ka prodhuar, ecën nëpër një shumëllojshmëri të kompjuterëve nga një 8086 përmes 384, 486, Pentium, plus një më pak, për të I7 time aktuale. Unë kam marrë një licencë private në të cilën kam disa qindra orë të tëra në 152s dhe PA28s - nuk është më aktuale për shkak të kostos së fluturimit këtu në Mbretërinë e Bashkuar. Djali im e përdorur edhe Flightsims, mori bug dhe mësuar të fluturojë, dhe tani me orë 4000 në rripin e tij në A319 (e vërtetë) / 320s është vetëm për të shkuar për biletën e kapitenit të tij. Erdhën të gjithë Rickoooo nga freeware Ishujt Kanarie pamje e cila është shumë mbresëlënëse - falë kaq shumë për këtë. Madhe për të parë një faqe në anglisht si pavarësisht që jetojnë jo më shumë se 50 milje nga Franca të kuptuarit tim të gjuhës së tyre është larg nga e mira.
Edit fundit: muaj 3 1 javë më parë nga vikont.
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: rikoooo

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 3 javë më parë 1 # 37 by rikoooo
u përgjigj rikoooo temën: Na tregoni në lidhje me ju
Përshëndetje FCAIR dhe Viscount,

Faleminderit për prezantimin tuaj dhe të mirëpritur të forumit të ri, ne jemi shumë entuziast dhe i lumtur që jeni këtu, mos hezitoni të krijoni tema të reja dhe të kërkoni ndihmë të komunitetit. Gjithashtu, në qoftë se ju doni për të ndihmuar të tjerët do të ishte e madhe, njohuria juaj është shumë i mirëpritur këtu, dhe ne do të duan që të ketë disa mësime si-të, fluturues, mësime dhe kështu me radhë postuar në forum. Çdo kontribut do të bëjë bashkësia lumtur.

fluturimit të lumtur,

Erik

Administrator i Përgjithshëm - - Erik Gjithmonë të lumtur për të ndihmuar
Përdorues në vijim (s) ka thënë Thank You: vikont, FCAIR

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 3 javë më parë 1 # 39 by FCAIR
FCAIR përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Në këtë pikë unë jam aq student siç kam qenë ndonjëherë. Ajo mund të marrë më pak për të marrë të gjitha ins dhe largimet e FSX, por në çdo kohë mund të ndihmojë dikë kjo do të jetë një kënaqësi e madhe për mua për ta bërë këtë.

Blue Skies të gjithë ..

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
Muaj 3 javë më parë 1 # 44 by Dariussssss
Dariussssss përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Edhe një herë, Mirë se vini në Rikooo. :)

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

më shumë
2 muaj javë 2 parë # 153 by PAYSON
PAYSON përgjigj temën: Na tregoni në lidhje me ju
Hiya-së, emri emri im ekran është PAYSON. Unë kam qenë duke përdorur Simulators kompjuter për një kohë mjaft tani, që daton në kopje të përdorura të Ubisoft-it Sturmovik IL2. U zhvendos për në vjet 10 në warbirds (në fakt ka ndihmuar ata me një kabinë e një luftëtar ata donin për të futur në lojë. Unë gjithashtu veshur disa periferike duke luajtur sims më të avancuar Ubisoft-së luftarake. Unë u zhvendos për rreth 5 vjet në World of Tanks, ende luajnë atë. (merr shtrenjtë) unë e kam përdorur FSX për rreth 8 ose 9 vite dhe ra në dashuri me format e tyre. unë jam ende i përfshirë me WOT dhe ende xhiruar-em-up në Ubisoft. Tani që kam marrë vesh për ju folks, është e madhe që të ketë një përzgjedhje të madh të avionëve për të fluturuar.
Kthehu në retë,
Regards, PAYSON

Ju lutem Identifikohu or Krijo nje llogari për t'u bashkuar me bisedë.

  • Nuk lejohet: për të krijuar temë të re.
  • Nuk lejohet: të përgjigjeni.
  • Nuk lejohet: të shtoni attachements.
  • Nuk lejohet: për të redaktuar mesazhin tuaj.
Koha për të krijuar faqe: seconds 0.198