Gjuhë

Dhe nbspLockheed P-3C Orion FSX & P3D Version 3.31

HOT
autor Ekipi FS KBT i jashtëm http://www.flightinfo.jp/FS_KBT/
Size 84.9 MB
Downloads 25 600
Krijuar 23-02-2009 20: 49: 05
Ndryshuar 05-07-2016 21: 42: 09
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuarDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit
changelog Auto-installer përditësuar për të version 10. Më 05 / 07 / 2016: Version 3.31, DirectX10 compatibility përputhje P3D me QV

Kliko këtupër të marrë të FS2004 vetëm vesion compatible.

Ne jemi të kënaqur për të prezantuar, avion legjendar ushtarake P-3C Orion, modeluar nga ekipi FS KBT. Lockheed P-3 Orion është një avion patrullë detare që veprojnë në katër-helices në botë. P-3 Orion është një derivat ushtarak i avionëve civil Lockheed L-188 Electra u braktis projektin. (Burimi: wikipedia)

Version vetvetiu në përputhje me FSX / SP1 / SP2 dhe P3D v1 & 2 por ende nuk është e përputhshme DirectX 10.

Jashtme dhe ngjyrosja e këtij modeli është krijuar në mënyrë më të detajuar se (V29) punën e mëparshme. Sidomos, lidhja kryesore e krahut (përplasje dhe motor Nasser, etj), është e dizajne të reja. Disa lloje të P-3C janë përgatitur si simbolizon P-3C që ishte gjatë tranzicionit tani. Është nëntë lloje në total.

Superb add-on me 3D të plotë virtuale kabinë dhe doganore tingujve. Modelimi i cilësisë së lartë, të zbuloni shumë textures si marinës dhe forcave ajrore kanadeze. Modeli fluturimi është mjaft realiste. Përveç kësaj, ky aeroplan është plot me surpriza, të tilla si bomba në rënie dhe funksione të tjera të veçanta. Ai ka gjithçka për një payware, por është freeware.

thumb 48STW

thumb E3pqB
 

Shkarko

Gjuhë