Gjuhë
Shpalljet / Pub

Lockheed L1011-100 British guida VC FSX & P3D

Autor Thomas Ruth, Paul Craig, ricardo_tv, Chris Evans
Size 18 MB
Downloads 7 917
Krijuar 23-07-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 42: 32
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna në përputhje me FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)

Shumë beauteful L1011 Tristar me ngjyrat e britanik guida (ish ndarja e British Airways nga 1969) të ofruara nga tonë të dashur Thomas Ruth. Tristar është një afat-ngarkesë fluturimit tri-jet civil dhe përdorimin ushtarak, ndërtuar nga Lockheed në 1970s dhe 1980s.

Të dhëna vizualisht shumë e mirë, me animacion të plotë, tingujt doganore, kabinë klikueshme virtuale, frame rate miqësore, vlerëson doganore.

l1011ba 2

British guida Lockheed L1011 Tristar Screenshot 1

l1011ba 1

Shkarko

Shpalljet / Pub