Gjuhë

Lockheed C-5 Galaxy Alphasim FSX & P3D

HOT
Size 39 MB
Downloads 21 967
Krijuar 20-05-2015 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 16: 51: 19
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
Autori: Alphasim, Erwin Welker, Michael Pook
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Lockheed C-5 Galaxy është një avion transporti ushtarak e rëndë e USAF projektuar nga prodhuesi i avionëve të SHBA Lockheed.

Kjo është një update FSX / P3D për Alphasim Lockheed C-5 Galaxy. Paketa përmban një QV modifikuar dhe të zgjeruar e cila tani ka më shumë mat shtuar se default VC kishte. Paneli ka korrigjuar dritare popup për autopilot dhe vlerëson tjera. Përveç kësaj, katër repaints të mëdha nga autorë të ndryshëm janë të përfshira në pako.
Gjithashtu, Avioni ka efekt tani re tymi (kontakt i për të mundësuar). Modeli origjinal nga Alphasim, repaints nga autorë të panjohur, pikëpamjet kamera nga Erwin Welker dhe modifikim të ri të panelit dhe efektin e tymit nga Michael Pook.


2D2D plotëviews kabina 1views kabina 2views kabina 3views kabina 4views kabina 5thumbnail 2VC
Lockheed C-5 Galaxy Alphasim FSX & P3D Shkarko
Gjuhë