Gjuhë

Lockheed L049A Constellation FSX

HOT
Size 27.09 MB
Downloads 24 125
Krijuar 21-12-2006 01: 00: 00
Ndryshuar 01-07-2014 06: 44: 45
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: John Howard White, Tom Gibson, Kent Morris, Milton S
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Lockheed L049A plejadë. Avion për FSX me auto instaluar.
Versione 3 përfshira.
shëndoshë ultra-realiste dhe cilësi të shkëlqyera.
textures cilësi të lartë.
Lockheed L049A Constellation FSX Shkarko
Gjuhë