Gjuhë

   PT Tupolev Tu-154B-2 v1.1 FSX & P3D   

HOT
autor Project Tupolev i jashtëm http://www.protu-154.net
Size 145 MB
Downloads 74 902
Krijuar 18-03-2013 23: 33: 15
Ndryshuar 08-01-2015 23: 48: 18
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Një tjetër version është në dispozicion për FS2004 Kliko këtu

Një fjalë: "Uau !"Ju nuk do të shihni një shtesë ku simulimi është aq e lartë në çdo kohë së shpejti, sigurisht më të zhvilluar dhe më komplekse e të gjitha shtesave freeware për FSX dhe P3D. Një kryevepër që meriton vëmendje. Mësimi është padyshim i nevojshëm për shkak se ju nuk do të improvizoj vetes pilot i kësaj makine pa një manual ... Megjithatë, ajo që kënaqet!

Tupolev Tu-154 (Russian: Туполев Ту-154) (kodin Careless NATO) është një trijet sovjetik avioni projektuar në mes të 1960s. Prodhimi në masë i avionit ka përfunduar në shkurt 2013

Video TU-154 B2 FSX
Motori Video Sart up


thumb 14Anonyme-20111105 224036-  thumb 1rad6p  thumb 2pqrxox 
thumb 2wcmc1f  thumb 65x2ew  291yiy8 thumb
thumb fsx2011120311023852 thumb w0gjdi

Shkarko