Gjuhë

Tupolev Tu-154B2 Siberia Airlines FSX & P3D

Size 30.1 MB
Downloads 5 974
Krijuar 06-03-2016 12: 39: 00
Ndryshuar 06-03-2016 11: 31: 10
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
Autori: Model nga Project Tupolev, QV nga Thomas Ruthit, cilësi nga Stephen Browning, mbledhur nga Ricardo_tv
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Superb TU-154B2 nga Project Tupolev me ngjyrat e S7 Siberia Airlines livre rreth vitit 2008, Virtual kabinë nga Thomas Ruth. Repaints dhe textures nga Stephen Browning, mbledhur nga Ricardo_tv. Përfshin tingujt porosi, vlerëson doganore, animacione, textures natë, panel 2D dhe më shumë.

FSX 2016-02-26 09-53-22 70-FSX 2016-02-26 09-55-01 81-FSX 2016-02-26 09-55-22 49-FSX 2016-02-26 10-12-42 53-FSX 2016-02-26 10-12-58 47-FSX 2016-02-26 10-13-22 52-
Tupolev Tu-154B2 Siberia Airlines FSX & P3D Shkarko
Gjuhë