Gjuhë

& NbspBeechcraft B1900D Regional Airliner FSX

HOT
autor Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Size 15.55 MB
Downloads 26 279
Krijuar 19-08-2008 16: 53: 23
Ndryshuar 14-08-2013 04: 22: 16
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam Edition& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


panel Very nice në dy versione. Të gjitha instrumentet janë funksionale.

vende 19, animacion dinamike dhe të plotë, shndrit dhe reflektimit textures. Përfshin një panel 2D dhe kabinë virtuale me një "kabinë Complete pasagjerëve, hapja derën e pasagjerit me shkallët, dera e ngarkesave dhe një" zë porosi. Compatible me Acceleration / SP2.

Një add-on si ne si.

Shkarko

Gjuhë