Gjuhë

& NbspFSND McDonell-Douglas MD-83 FSX Version 1

HOT
autor Alejandro Rojas Lucena (FSND) i jashtëm http://www.simviation.com/fsnd/
Size 38.6 MB
Downloads 39 665
Krijuar 30-03-2012 18: 26: 14
Ndryshuar 29-06-2016 13: 13: 04
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX & Steam EditionDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


8X i pari MD në amtare rikoooo për FSX, një mrekulli e vërtetë për t'u testuar shpejt. Një punë të kujdesshëm dhe të detajuar, fluturimi afër dinamike të vërtetë.

Features: 2D Cockpit. Virtual Cockpit. Punës APU Sistemit. Menaxhimi Flight punës kompjuterike *. "KMF" Bendix Mbreti / Honeywell General Aviation FMC / GPS nga Garrett Smith. animacione të plotë duke përfshirë dyert e daljes. FSX porta terminal compatibility. Wing përkul ... dhe shumë shtesa më realiste!

Faleminderit për Alejandro Rojas Lucena (FSND) për leje për të vënë këtë fotografi në rikoooo në auto-install.

McDonnell Douglas MD-80 është një avioni amerikan i cili ishte prodhuar nga prodhuesi avionit McDonnell Douglas. Kjo zhvilluar pastaj dhe tregtohet një ndryshim, e MD-90. Pas blerjes McDonnell Douglas në 1997, Boeing po ndryshon njësi, si Boeing 717.


Shkarko

Gjuhë