Gjuhë

   McDonnell Douglas DC-10 Version 2 FSX & P3D   

HOT
autor Thomas Ruth & Erick Cantu
Size 50.3 MB
Downloads 45 270
Krijuar 03-05-2012 18: 52: 47
Ndryshuar 18-03-2013 01: 36: 45
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Më 18 / 03 / 2013: compatibility P3D + Dashuri reja. Cilësia e kësaj shtese është e pamohueshme, textures janë të detajuara dhe në HD, modeli fluturimit është realist dhe 3D modelimit paqortueshëm, përfshirë me 7 repaints: United Airlines, Arrow konvertuar mallrash Cargo, Continental Airlines, Mexicana, Condor, Japoni Airlines (JAL), Forcave Ajrore të SHBA. Mos harroni për ta lexuar panel manual.

pack Incredible duke përfshirë modelet e mëposhtme DC-10: DC-10-10 + QV, DC-10-15 + QV, DC-10-30 + QV, DC-10-40 + QV, DC-10-KC10 + VC + luftoj karburantit

Avioni DC-10 është një tri-jet të gjatë-ngarkesë McDonnell Douglas, i prodhuar nga Douglas Aircraft Company, në ndërkohë bëhet Beach Divizioni i gjatë e aeroplanë Boeing komerciale.

Kjo është pasues i Douglas DC-8, varg të gjatë-ngarkesë të ish Douglas. Prodhimi i saj filloi në janar 1968 dhe kopjet e para janë dorëzuar në 1971. Ai u zëvendësua në 1990 nga McDonnell Douglas MD-11.

Ajo është prodhuar në mes të 1971 dhe 1989 për kopje 386 në më shumë se 60 DK-10 (modele cisternë ndërtuar për Forcën Ajrore të SHBA)


Shkarko