Gjuhë

   Bombardier Global Express XRS FSX   

HOT
autor Richard Schwertfeger
Size 13.88 MB
Downloads 12 884
Krijuar 30-05-2011 11: 26: 16
Ndryshuar 12-07-2012 03: 07: 27
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Modeli amtare për FSX. Kjo paketë përmban dy panele 2D të madhësive të ndryshme, një 4: 3 dhe "Wide-Screen" me një kabinë të plotë interaktive virtuale! Përfshin repaints 4 (N30GL, N43GL, N552RS, N929LM) dhe një manual të plotë duhet të lexohet para fillimit. Një kënaqësi e vërtetë.

Jet Bombardier Global Express biznesit është një jet në një distancë shumë të gjatë.

Express XRS Global është një version i përmirësuar i Express Global, duke ofruar një shpejtësi të lartë dalje në det, jetën e baterisë deri, dhe një kabinë të projektuar dhe më mirë të informuar. Letra XRS do të kishte asnjë kuptim tjetër përveç se janë zgjedhur për të përmirësuar imazhin e markes. Autonomia është rritur përmes ofrimit të një tank të 674 kg vajguri në vendin e krahëve. 5000 Global është një version më i shkurtër i Express XRS Global. burimi wikipedia

Shkarko