Gjuhë

& NbspNardi FN-333 Riviera Version 1.0 (Compatible FS2004)

HOT
autor Mario Noriega
Size 14.3 MB
Downloads 21 857
Krijuar 25-12-2007 21: 12: 59
Ndryshuar 28-06-2015 21: 09: 37
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar) & FS2004& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit
changelog Compatibility Window 10 + FSX Steam + P3D v2

Compatible me FSX dhe FS2004. Choice nga installer. Kjo është një italiane e vogël amfib hidroavion, të lirë, mundësuar nga një helikë pasme. Ajo mund të tokës në ujë dhe në tokë, e mjaftueshme për të bërë shëtitje të bukur! Cilësia vizuale është e shkëlqyer, nuk ka të vërtetë asgjë të keqe, e brendshme është gjithashtu shumë e bukur. Çdo gjë është modeluar në 3D.

Tingujt duken realiste dhe menjëherë na zhyt në pajisje. Paneli është funksional dhe i plotë.

Mos harroni të lexoni udhëzimet në dosjet e mëposhtme: FN333_check.htm dhe FN333_ref.htm panel_FN333.htm më redme.txt

Specifikimet:

Max. Shpejtësia me S / L: mph 177
Stall Speed ​​(LDG Config..): 68 mph
Speed ​​Cruise (70% PWR): mph 164
Speed ​​Cruise (60% PWR): mph 152
Fuel Konsumi: 11.1 gal / hr
Shërbimi Tavan: 18 500 ft
PËR drejtuar (tokës): 950 ft
PËR drejtuar (uji): 1565 ft
Ulje drejtuar (tokës): 660 ft
Landing drejtuar (uji): 625 ft
milje 625: Varg

Shkarko

Related Shkarkime