Gjuhë
Shpalljet / Pub

Beechcraft D18S Amphibian FSX

HOT
Author Milton Shupe, Scott Thomas, André Folkers dhe Urs Burkhardt Paraqitur për FSX nga Nor Cal-prop Club
Size 23.06 MB
Downloads 14 887
Krijuar 01-11-2010 04: 53: 54
Ndryshuar 12-07-2012 03: 18: 38
Liçensë freeware i jashtëm
Të dhëna në përputhje me FSX SP2 & FSX-avulli

Për variantin FS2004 pajtueshmeKliko këtu

Ndoshta anphibian më realiste bërë për sim fluturim. Realiste Vc dhe model, dy textures e madhe, zë i tmerrshëm

Shkarko

Shpalljet / Pub

Related Shkarkime