Gjuhë

& NbspS-70B-6 Egjeut Hawk Hellenic NAVY FSX

HOT
autor Delizisis Thanasis et Delizisis Pan
Size 32 MB
Downloads 27 542
Krijuar 13-08-2007 02: 00: 00
Ndryshuar 31-07-2013 06: 47: 40
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulli& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit


Versioni detare e Black Hawk. NAVY helikopter shumë të qëndrueshme dhe të këndshme për të përzënë, të plotë!

Shërbimeve Helikopteri Black Hawk i standardit të ushtrisë amerikane, e përdorur për të gjitha llojet e misioneve, të luftës sulm ajrit elektronik nëpërmjet kontrollit ose largimin nga fusha e betejës. Ajo mund të mbajnë një armë 105 mm Howitzer.

Nga 1978 për sot, Hawk Black është përdorur në të gjitha fushat e operacioneve në mbarë botën dhe të eksportohet në shumë vende. Në kuadër të ushtrisë amerikane, flota do të mbetet në shërbim deri në vitet 2025-2030.

Model + panel + 3D brendshme sound + të gjitha funksionale

Compatbile FSX dhe FS2004. Zgjidhni versionin nga installer.

Nuk e humbas atë!

Shkarko

Related Shkarkime