Gjuhë
Shpalljet / Pub

Dassault / Dornier AlphaJet PAF FSX & P3D

HOT

Përsëri me këtë botim të ri të Alphajets nga ekipi aerobatic demonstrim i Forcave Ajrore të Francës, kjo paketë përfshin textures klasike dhe repaints versionet trajnimi të Forcave Ajrore me një foto-real, kabinë klikueshme virtuale, tinguj doganore, efekte, animacione, tym sistem me tri ngjyra të ndryshme (blu, të bardhë, të kuqe). Shtypni "i" kyç për të aktivizuar tymi ":" për të aktivizuar spoilers. Përfshin një listë e plotë me udhëzimet për Aerobatics.

Patrouille Acrobatique de France (shqiptim frëngjisht: [patʁuj akʁɔbatik də fʁɑs], Frëngjisht akrobatik Patrol), i njohur gjithashtu si Patrouille de France ose PAF, është precision aerobatic ekipi demonstrim i Forcave Ajrore Franceze.

Stacionuar në bazën ajrore 701 Salon-de-Provence, ajo është konsideruar si një nga formacionet më të mira aerobatic në botë, si dhe shigjeta e kuqe e British Royal Air Force Blue Angels apo Detare të SHBA.01

02

03

04

A1

B2

C3

D4

Author ZLK, JP Langer (JP3A), JP Bourgeois (Bee Gee), Bob Chicilo
Size 13.7 MB
Downloads 14 724
Krijuar 23-07-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 18: 32: 10
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)
Shkarko

Shpalljet / Pub