Gjuhë

De Havilland DHC5 Forcat Buffalo Canadiennes FSX

HOT
Size 16.2 MB
Downloads 14 528
Krijuar 28-01-2009 06: 29: 28
Ndryshuar 11-07-2012 13: 37: 35
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Kjo turbohelikë fuqishëm binjake është përdorur edhe si një zgarë dhe avionëve kërkim-shpëtimit. Luftoj pasme hapet në pozicionin rënie ajrit dhe tokës.
Funksioni ngarkim / shkarkim.
paketë të plotë për FSX, panel, QV dhe tingujt doganore. Complete animacion modeli fluturimit, duke përfshirë edhe ekuipazhin animacion.

Compatible me Acceleration / SP2.

Një add-on "frame rate miqësore", që do të thotë, të përsosur për konfigurimin grafike të vogla, sepse të gjithë e di se FSX është (shumë) aplikanti.
Aftë të kryejë detyra të shumta siç u përmend më sipër, ky avion do të përshtaten në derdhur tuaj.
De Havilland DHC5 Forcat Buffalo Canadiennes FSX Shkarko
Gjuhë