Gjuhë

   Ants De Havilland Tiger Moth DH-82A v1.1 FSX   

HOT
autor Anthony Lynch i jashtëm http://aussiex.org
Size 53.6 MB
Downloads 11 242
Krijuar 29-02-2012 23: 49: 32
Ndryshuar 11-07-2012 13: 26: 12
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Version 1.1. Tiger Moth për FSX është një nga më të mirë të shtesës freeware që mund të gjenden në internet.
Kjo është një përfaqësim modern i modeleve të Australisë që ne mund të gjeni sot, kështu që ajo përfshin disa karakteristika të tjera të cilat nuk janë në origjinalin e kohës së vjetër.

De Havilland DH82 Tiger Moth ishte një biplan i 1930s projektuar nga de Havilland dhe të përdorura ndër të tjera nga avioni Royal Air Force, si fillimin e shkollës dhe me makinë. Ai mbeti në shërbim me RAF deri 1952, kur shumë prej tyre janë përdorur në aviacionin civil.

Milingonat De Havilland Tiger Moth Version 1.1 FSX

pak kujtesë
Për të lëvizur kamera në të majtë: + ndryshim Ctrl + hapësira prapa.
Për të lëvizur kamera në të djathtë: ctrl + shift +Është shumë e rëndësishme për të lexuar manualin e përfshirë në dosjen kryesore të add-on, ose nga menuja Start pastaj rikoooo shtesat.

Shkarko