Gjuhë

   DeHavilland Dash 7 Native FSX & P3D   

HOT
autor Eagle Rotorcraft Simulimet - Milton Shupe i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Size 93.6 MB
Downloads 18 116
Krijuar 28-05-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 19: 28: 02
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
   Për FSX & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


paketë shërbimi për Eagle Rotorcraft Simulimet / Milton Shupe / Sim-krah DeHavilland DHC7 Dash 7 (FSX amtare).

Ky shërbim trajton dyert e humbur gear brendshme në të gjithë modelin, fixes dukshmërinë nosegear gomave, fixes drejtë animacione spoiler krahut, shton një cilësi të munguar në livre "BAS" dhe shton xhami të QV.
Features: Tre modele, dy Modele fluturimit, liveries 7, Custom Tinguj, Custom Panel dhe vlerëson.

De Havilland Canada DHC-7, i njohur edhe si 7 Dash është një avion civil me katër propellers. Kjo është një fluturim avion shkurtër dhe ulje. Ajo u nis në 1975 nga prodhuesi de Havilland Kanada dhe prodhuar deri 1988, kur Boeing bleu kompaninë. kopje 113 janë ndërtuar. Ai kishte sukses të kufizuar, e cila inkurajuar zhvillimin e 8 Dash.

Në 2011, ka ende lidhje me avion 40 në shërbim në 113 ndërtuar. Kompanitë kryesore aktualisht veprojnë dash 7 janë: Air Greenland, Pelita Air dhe Berjaya Air.

Dash-7 C-GNBX -2012-Nov-13-002 Medium

Dash-7 C-GNBX -2012-Nov-13-009 Medium

Dash-7 C-GNBX -2012-Nov-13-011 Medium

Shkarko