Gjuhë

Piaggio PD-808RM V2.2 FSX & P3D

HOT
Size 31.3 MB
Downloads 12 257
Krijuar 30-01-2009 12: 07: 55
Ndryshuar 24-02-2013 20: 22: 56
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Mario Noriega i jashtëm www.mariopilot.6x.to
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet Compatible DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Më 24 / 02 / 2013: Version 2.2.
simulimi i plotë i Piaggio PD-808 për FSX (Kliko këtu për versionin FS2004). Përfshirë një sistem real dhe menaxhimin e avancuar motor. Modeli përmban një kabinë 3D virtuale dhe panel 2D. Tingujt janë të mira.

Modeli në natyrë ka të gjitha animacione e nevojshme dhe më shumë! Full ndriçimi natën, tre textures, duke përfshirë edhe një edicion special i "Batman". Graphics side, ky avion është bërë shumë mirë, një add-on e rrallë që ajo duhet të zotërojnë.

Vini re se një dokumentacion shumë të mirë English është përfshirë.

Prodhuesi: Piaggio
Piaggio PD-808RM V2.2 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë