Gjuhë
Shpalljet / Pub

MD-81 SAS pacakge V1 FSX

HOT
Author Mitsushi Yutaka, Warren C. Daniel, Claus Vendelboe Holmberg ...
Size 46.1 MB
Downloads 20 733
Krijuar 12-04-2009 15: 44: 26
Ndryshuar 13-01-2013 23: 22: 36
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
Port-Over FS2004 (jo DXT10)
Të dhëna në përputhje me FSX & FSX-avulli

Këtu është një McDonnell Douglas MD-81 përditësuar të jetë në përputhje me FSX me textures SAS SE-DMD Holmfrid Viking SAS LN-RMT Olav (skandinave) Testuar dhe funksionale në FSX SP1 / SP2.

kabinë e bukur virtuale, zë me cilësi të mirë, model grafikë të shkëlqyer, panel funksionale, avioni i gatshëm për të shkarkuar pa hezitim.


Shkarko

Shpalljet / Pub