Gjuhë

& NbspDassault Falcon 7X për FSX

HOT
autor Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Size 8.47 MB
Downloads 26 100
Krijuar 22-06-2009 17: 16: 12
Ndryshuar 24-12-2012 21: 58: 12
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam Edition& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


Për versionin FS2004 Kliko këtu

Falcon 7X është anije jet biznesit nga Dassault. Ajo mund të mbajnë deri në 12 pasagjerë në shpejtësi deri në Mach 0.81 dhe një sërë 6000 km. Kjo është një e vërtetë jet ndërkontinentale të biznesit. Paketa e plotë për panelin FSX dhe QV zakonit tingujve nga Aaron gaboj. Model përfshirë 3D taksi me vende 8, brendshme luksoze. dokumentuar plotësisht me një liste kontrolli dhe referencës tavolina. Mos e humb atë ! Jo në përputhje me DirectX 10.

Shkarko

Gjuhë