Gjuhë

   Fairchild C-123 K Provider Package for FSX   

HOT
autor Vladimir Zhyhulskiy përshtatur nga Danny Garnier
Size 8.91 MB
Downloads 15 238
Krijuar 13-12-2009 18: 42: 18
Ndryshuar 06-06-2012 18: 56: 04
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulli& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit


Për FS2004 variant të pajtueshëm Kliko këtu

Superb Fairchild C-123 K për FSX, SP1, SP2, përshpejtimin
Versioni i 3 e transportit legjendar - veteran i Vietnamit luftës i njohur nga kinema "Amerika Air" (M.Gibson & R.Downey). Në versionin e ri modeli tërësisht të ndryshuar vizuale me animacion nga pilotët dhe animacion nga një shkarkimin e ngarkesave. Është VC përpunuar plotësisht - plotësisht levat dhe vlerëson animacion dpi lartë, krejtësisht animacion co-pilote të punës. Panel. textures 3 - America Air, FAV, USAF (camo). Janë shtuar efekte doganore 4 - pikë kuti ngarkesave, rënie e derrave me parashutë (? Kujtohet një kinema), fillojnë të motorëve dhe efektin e një pluhuri në lëvizje në aerodromeve terren.Udhëzimi i detajuar për instalimit është bashkangjitni (ReadMe.doc).


Shkarko