Gjuhë

Morane Saulnier MS-760 Paris Jet FSX SP2

HOT
Size 9.11 MB
Downloads 11 501
Krijuar 03-06-2010 02: 15: 22
Ndryshuar 06-06-2012 18: 19: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Avulli Kompatibël DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Kujdes vetëm për FSX-SP2 ose përshpejtimin.
Modeli i kompletuar me mat me porosi dhe një kabinë virtuale të cilësisë. përfshin tre repaints.
Morane-Saulnier MS-760 Paris është një frëngjisht trajner jet dhe ndërlidhës avionit ndërtuar nga MORANE-Saulnier. Bazuar në më të hershme trajner me dy vende, SHM-755 Fleuret, Paris është përdorur nga ushtria franceze mes 1959 dhe 1997. Në 1955, një sipërmarrje të shkurtër-jetuar me Beech Aircraft në tregun e Paris si një Business Jet Ekzekutiv në tregun e SHBA u eklipsua shpejt nga Learjet s Model 23.
Morane Saulnier MS-760 Paris Jet FSX SP2 Shkarko
Gjuhë