Gjuhë

Aviatika MAI-890 Ultralight biplan FSX-SP2-Ac

Size 8.48 MB
Downloads 8 134
Krijuar 02-07-2010 21: 18: 10
Ndryshuar 06-06-2012 18: 17: 33
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Tim Piglet Conrad - Planes Gica veçantë
Shkarko FSX Përshpejtimi ose SP2 & FSX-Avulli Kompatibël DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Ultra-light avion të shkathët Аviatika-МАI-890 është menduar për sport, aero-turizmit, mbikqyrjes dhe patrullë. Avioni ka shkëlqyer jashtë-pamje kabinë, është e thjeshtë në pilotimin.

Avioni është motori i vetëm, vendi i vetëm braced biplan me tip rreze avionit, pende bishti i dizajnit standarde kryq i brendashkruar, me krahut / e kontrollit të sipërfaqeve / pëlhurë pende bishti mbulesë, tre rrota jo të anulohet LG i tipit pranverë me drejtues hundë dhe tipit kabinë të mbyllur.

Excellent add-on!
Aviatika MAI-890 Ultralight biplan FSX-SP2-Ac Shkarko
Gjuhë