Gjuhë

Hapësirë ​​ajrore britanike Nimrod Package FSX & P3D

HOT UPDATED
Size 103 MB
Downloads 18 401
Krijuar 31-01-2011 00: 17: 37
Ndryshuar 29-08-2017 18: 02: 52
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
Autori: Model nga Brian Franklin (Simshed). Kokpit dhe instrumentacion nga Jim Cooper, adaptimi FSX / P3D nga Philippe Wallaert, Rikoooo
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 Përputhshmëria DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
changelog Updated on 29/08/2017: New 2D panel designed for wide screen (16/9), add-on now compatible with Prepar3D v1, v2, v3 and v4. Automatic installer version 10
Hawker Siddeley Nimrod është një avion detar patrullë e Forcave Ajrore Mbretërore. Kjo është pasues i Avro Shackleton. Ajo është e bazuar në Havilland Comet De si Hawker Siddeley (tani BAE Systems bashkangjitur) ka ndryshuar.

NICE Futeni-ON!

This complete package contains the models Nimrod MR1, MR2 and R1. Several textures (repaints) for each model were included.
The add-on is designed to be controlled from the virtual cockpit (VC) but a 2D panel was also included. enjoy it.

Nimrodi

Një përbindësh i teknologjisë, një nëndetëse e madhe gjuetar. Projektuar nga avioni i parë reaktiv, Comet, prototipi i parë i Hawker Siddeley Nimrodi u ngritën për herë të parë May 23, 1967. Vajza Fluturimi i prototipit të dytë ishte location2 muaj më vonë.

Nimrodi

Edhe tash, zbulues Nimrod detare të vazhdojnë misionin e tyre të rëndësishëm. Nimrod duhet të qindra e tyre të historisë së misioneve të suksesshme

Nimrodi

Në bord, nëse sistemet, nëndetëse, ndjekja e vëzhgimit ajror apo pajisjeve të mbikqyrjes janë aq i mirë sa të oficerëve dhe nënoficerëve që përdorin

Nimrodi

Kjo është një pajisje e aftë të misioneve patrulluese të shpejta dhe të gjatë, Nimrod MR Mk 2 ka sisteme moderne ngulitur, duke përfshirë radar, një magnetometrit dhe një sistem për përpunim digjital të të dhënave akustike.

Nimrodi

Ajo mund të kryejë akuza thellësi bërthamore apo konvencionale ose silurët apo minave në një armë të madhe bunker. Kjo njësi është e pajisur edhe me pikë attachment nën krahut të cilat mund të jenë bashkëngjitur në-ajër raketat apo raketa anti-anije.

Nimrodi
Hapësirë ​​ajrore britanike Nimrod Package FSX & P3D Shkarko
Gjuhë