Gjuhë

& Paketa nbspRAF Hawker Siddeley Nimrod për FSX

HOT
autor Model nga Brian Franklin (Simshed). Cockpit dhe orkestrim nga Jim Cooper i jashtëm http://www.simshed.co.uk
Size 79.2 MB
Downloads 17 732
Krijuar 31-01-2011 00: 17: 37
Ndryshuar 06-06-2012 18: 11: 30
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam EditionDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Hawker Siddeley Nimrod është një avion detar patrullë e Forcave Ajrore Mbretërore. Kjo është pasues i Avro Shackleton. Ajo është e bazuar në Havilland Comet De si Hawker Siddeley (tani BAE Systems bashkangjitur) ka ndryshuar.

NICE Futeni-ON!

Kjo paketë e plotë është për FSX vetëm dhe përmban modele Nimrod MR1, MR2 dhe R1. Disa textures (repaints) për çdo model janë përfshirë.

Add-on është projektuar për të kontrollohet plotësisht nga kabinë virtuale (VC), në mënyrë që të gëzojë atë.

Manuali nuk është në dispozicion ende, Por do të jetë shumë shpejt nga faqja e internetit e autorit: www.simshed.co.uk

Nimrodi

Një përbindësh i teknologjisë, një nëndetëse e madhe gjuetar. Projektuar nga avioni i parë reaktiv, Comet, prototipi i parë i Hawker Siddeley Nimrodi u ngritën për herë të parë May 23, 1967. Vajza Fluturimi i prototipit të dytë ishte location2 muaj më vonë.

Nimrodi

Edhe tash, zbulues Nimrod detare të vazhdojnë misionin e tyre të rëndësishëm. Nimrod duhet të qindra e tyre të historisë së misioneve të suksesshme

Nimrodi

Në bord, nëse sistemet, nëndetëse, ndjekja e vëzhgimit ajror apo pajisjeve të mbikqyrjes janë aq i mirë sa të oficerëve dhe nënoficerëve që përdorin

Nimrodi

Kjo është një pajisje e aftë të misioneve patrulluese të shpejta dhe të gjatë, Nimrod MR Mk 2 ka sisteme moderne ngulitur, duke përfshirë radar, një magnetometrit dhe një sistem për përpunim digjital të të dhënave akustike.

Nimrodi

Ajo mund të kryejë akuza thellësi bërthamore apo konvencionale ose silurët apo minave në një armë të madhe bunker. Kjo njësi është e pajisur edhe me pikë attachment nën krahut të cilat mund të jenë bashkëngjitur në-ajër raketat apo raketa anti-anije.

Nimrodi

Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë