Gjuhë

   British Aerospace Jetstream 31/32 FSX   

autor Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Size 12.05 MB
Downloads 9 413
Krijuar 30-05-2011 06: 25: 59
Ndryshuar 06-06-2012 18: 03: 09
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & FSX-avulli& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit


Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Plotësoni Jetstream 31 dhe 32! Për FSX, përfshin tinguj doganore, kabinë 3D dhe 2D dhe 4 repaints si Sun-Air e Danimarkë, Lindore Airways (UK), Shtetet Express (historike), Royal Navy T3. Lexoni udhëzimet.

Jetstream 31 është vend i vogël avioni me dy turbohelikë, me një trup i avionit presion, i projektuar për të përmbushur kërkesat e tregut rajonal ajrore të Shteteve të Bashkuara.
Jetstream 31, për herë të parë fluturoi në 28 mars 1980, duke u certifikuar në Mbretërinë e Bashkuar në 29 qershor 1982 disa qindra 31s janë ndërtuar gjatë 1980s. Në 1985, një përmirësim i mëtejshëm motor ishte e planifikuar, e cila fluturoi në 1988 si Super 31 Jetstream, i njohur gjithashtu si Jetstream 32. Prodhimit vazhdoi deri 1993, me të cilën kohë 386 31 / 32s ishte prodhuar.

Shkarko