Gjuhë

& NbspDyn aero CR100 FSX SP2

autor Patrick Le Luyer i jashtëm http://oldpat.e-monsite.com/
Size 5.87 MB
Downloads 5 232
Krijuar 02-01-2012 04: 15: 53
Ndryshuar 06-06-2012 17: 59: 36
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX SP2 & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Dyn aero CR100 për FSX SP2 nga OLD PAT.

Dyn Aero CR.100 është një kit French ndërtuar motor të vetëm, monoplane dy-vendesh, zhvilluar në 1990s dhe menduar edhe si një trajner aerobatic dhe një turist, kryesisht për përdorim klubit aero.

Modeli Gmax me një kabinë të bukur Virtual tipare plotësisht të animuar. Kënaquni!


Shkarko

Gjuhë