Gjuhë

Dhe nbspRockwell B-1B Lancer AlphaSim FSX

HOT
autor AlphaSim / Virtavia i jashtëm http://www.virtavia.com
Size 21.62 MB
Downloads 20 750
Krijuar 03-05-2012 16: 59: 42
Ndryshuar 06-06-2012 17: 49: 02
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam Edition& NbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Pozita virtuale


Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Bombarduesi Rockwell B-1 Lancer është një rreze të gjatë dhe gjeometri të ndryshueshme zhvilluar nga SHBA në 1970s. Ajo është ndërtuar në kopje 100 dhe është ende në shërbim në 2012.

Përfshirë me 4 repaints, tinguj doganore, kabinë virtuale dhe aftësinë për të hequr dorë bomba, jo compatible DirectX10. cilësi të shkëlqyeshme.

bug vogël me shi FSX SP2 bën dritaret virtuale kabinë errët, të shmangur shiut ...

ANIMIME

- Plotësisht animuar ritëm krahut me avantazh slats kryesore (kyçe flap)
- Spoilerons animuar dhe elevons (automatike, me shkop majtas / djathtas)
- Animated spoilers krahut (. Do 'pop-up' nëse keypress-aktivizimit, një kufizim sim kur spoilerons janë të punësuar një kontrolli slider do megjithatë rivendosur animacion qetë spoiler)
- Hapja kabinë çelin (zhvendosje e)
- Dorsal Main shpejtësi të frenave (/-Key)
- Hapja gjiret bombë (2nd Exit (zhvendosje e, pastaj 2)
- Togglable Shifrat e ekuipazhit (ctrl-W)

info panel

ndryshim-2 - Elektrike Panel
ndryshim-3 - Radios Panel
ndryshim-4 - Throttle
ndryshim-5 - GPS

Afterburner Effect - kjo është automatike dhe gjithashtu angazhohet të rritur e duhur të energjisë në modelin e fluturimit.


Shkarko

Gjuhë