Gjuhë

Situata F-111 PIG HUD Project Navigation FSX & P3D

HOT
Size 35.7 MB
Downloads 20 143
Krijuar 16-10-2013 19: 04: 22
Ndryshuar 30-05-2015 19: 26: 03
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Alphasim / Virtavia i jashtëm http://www.virtavia.com
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
F-111 PIG HUD PROJECT-Navigation / Gjendja kabinë vetëdijes për FSX ose P3D. avion të plotë! Ndoshta më të avancuar NAV PNL dispozicion si freeware. Ky version i veçantë shtyjë simulim në nivelin e tij maksimal. Ju do të keni një kënaqësi të pamohueshme për të fluturuar këtë bombardues të gjitha-motit me krahë të ndryshueshme gjeometri. Përfshirë tingujt porosi dhe efekte të gjalla të veçanta (duke përfshirë edhe duke rënë një bombë!)

JU DUHET lexuar dokumentacionin : Ka dhjetra e faqeve manuale, dokumentacioni dhe udhëzues përfshijnë me këtë paketë, kjo docs është bërë për ju për të mësuar se si për të kontrolluar operacionet e ndryshme të këtij avioni.

thumb Bomb Tindalcapture thumb 04082009 221641capture thumb 11082009 000835capture thumb 16052009 205222capture thumb 20012010 183747capture thumb 23012010 022531capture thumb 23012010 022905capture thumb 30012010 215141thumb FSX 2010-07-28 23-51-34 35-thumb FSX 2010-07-28 23-56-17 88-thumb FSX 2010-07-29 00-22-49 89-thumb FSX 2010-11-19 20-13-41 57-thumb FSX 2010-11-23 23-36-05 09-thumb FSX 2010-12-03 00-31-22 84-thumb FSX 2011-02-04 15-06-40 39-thumb FSX 2011-02-04 15-52-13 31-thumb FSX 2011-02-04 15-53-30 25-thumb FSX 2011-02-04 16-29-47 93-thumb FSX 2011-04-11 21-44-15 77-thumb FSX 2011-04-25 21-55-47 90-thumb FSX 2011-04-30 01-18-33 01-thumb FSX 2011-11-10 01-46-23 40-thumb FSX 2011-12-13 18-15-59 77-thumb FSX 2011-12-13 19-00-01 63-thumb FSX 2012-01-26 00-42-53 50-thumb FSX 2012-02-20 13-39-55 77-thumb FSX 2012-05-04 19-11-56 82-thumb FSX 2012-12-03 01-35-33 06-thumb FSX 2013-04-03 02-47-59 42-thumb FSX 2013-04-29 15-58-44 79-thumb FSX 2013-04-29 16-13-03 97-thumb FSX 2013-04-29 16-14-14 38-thumb FSX 2013-04-29 16-22-26 75-thumb FSX 2013-04-30 22-54-33 80-thumb FSX 2013-05-31 19-59-34 68-thumb FSX 2013-06-10 21-10-36 86-thumb FSX 2013-06-26 18-00-39 18-thumb FSX 2013-06-26 18-07-26 04-thumb FSX 2013-06-27 17-13-30 37-thumb FSX 2013-07-05 16-43-41 38-thumb FSX 2013-07-05 16-46-19 98-thumb FSX 2013-07-05 17-00-01 85-thumb FSX 2013-07-05 17-50-42 06-thumb FSX 2013-07-06 03-09-19 58-thumb FSX 2013-07-10 21-00-57 14-thumb FSX 2013-07-10 21-04-22 55-thumb FSX 2013-07-14 22-53-03 65-thumb FSX 2013-07-14 23-15-44 43-thumb FSX 2013-07-31 21-07-33 98-thumb FSX 2013-08-04 23-33-17 69-thumb FSX 2013-08-04 23-42-33 01-thumb FSX 2013-08-04 23-48-07 85-thumb FSX 2013-08-28 21-08-43 43-thumb FSX 2013-08-28 21-26-15 62-thumb FSX 2013-08-28 21-29-44 51-thumb FSX 2013-08-28 21-35-12 35-thumb FSX 2013-08-31 02-02-53 93-thumb newPAVE TACKthumb nTGMFthumb Pave-Tack-Profile-Sthumb hapë 001thumb Pave Tack shikimethumb STRIKE
Situata F-111 PIG HUD Project Navigation FSX & P3D Shkarko
Gjuhë