Gjuhë

PWDT Zlin Z-142 FSX & P3D

Size 30 MB
Downloads 7 972
Krijuar 29-11-2014 01: 00: 00
Ndryshuar 27-05-2016 20: 42: 56
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Pannon Wings Design Team i jashtëm http://www.repair.hu/pwdt/
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 Përputhshmëria DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Një produkt me cilësi shumë të mirë që është ofruar nga Pannon Wings Design Team, Një model amtare për FSX dhe P3D v2.3 +. Përfshin një kabinë të detajuar virtuale, tingujt nga Zlin vërtetë, modeli fluturimit shumë të saktë testuar nga pilotët e vërtetë dhe instruktorëve. Gjithashtu përfshin porosi dhe 3D vlerëson. Modeli i jashtëm përmban poligone 85,129. Kjo paketë përmban 9 ngjyra shemes.

Zlin Z 42 është një e vetme-motor dy-vendesh avion trajner Czechoslovakian prodhuar nga Moravan Otrokovice. Një version i zhvilluar, Z 142, është variant më popullor avion në përputhje avionëve e prodhuesit.
PWDT Zlin Z-142 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë