Gjuhë

& NbspNoratlas Nord 2501 FSX & P3D Version + Përditësim 1 & 2 + fix

autor Projet Noratlas (Jean-Francois Martin dhe Gilbert Millas)
Size 163 MB
Downloads 7 316
Krijuar 14-09-2015 02: 48: 00
Ndryshuar 15-09-2015 01: 00: 42
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
   Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Më në fund këtu është, pritur mjaft avioni French North 2501 prodhuar nga Nord Aviacionit. Kjo cilësi të lartë shtesë për FSX ose P3D është krijuar nga Project Noratlas, një ekip francez Jean-Francois dhe Martin Gilbert Millas, manual të plotë edhe në frëngjisht. Kjo paketë përfshin modele 4 dhe 11 repaints përfshirë 2501 Veriut 27, Nr 18, Nr 105, Nr 105-LTG + 09 62_53, Tonkin 1954, DHE 1 / 64 Béarn, North HAF, Montana DNRC N7549F, Amerika Ajrore, 50 vjet, LTG GA 61 + 120.

Përfshin kabinë virtuale (VC) + kabina shumë të detajuar të modeluar në 3D, panel 2D, tingujt porosi, vlerëson 3D, textures bukur natën, animacione, tymi, efektet, procedurat etj

North 2501 Noratlas quhet zakonisht, është një frëngjisht avion transporti ushtarak. Kjo është një dy motor të lartë të krahut binjak boom, i prodhuar nga Nord Aviacionit në fund të 1940s ndërtuar pak më shumë se kopje 400, disa të destinuara për transportin civil të udhëtarëve, është përdorur nga dhjetë vende deri në fund të 1990s.

23182-nora-lw-3-packzip-11-lw-53-08 6-fsx2013 01 3120 46 03 67FSX 2015-09-14 19-04-48 91-FSX 2015-09-14 19-05-09 72-FSX 2015-09-14 19-21-05 24-FSX 2015-09-14 19-21-43 05-FSX 2015-09-14 19-22-29 09-FSX 2015-09-14 19-23-16 20-FSX 2015-09-14 19-23-30 73-FSX 2015-09-14 19-24-19 20-

Shkarko

Gjuhë