Gjuhë

Komandanti Aero Collection Pack FSX & P3D

Size 95 MB
Downloads 9 646
Krijuar 01-10-2015 23: 04: 00
Ndryshuar 01-10-2015 03: 21: 58
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
Autori: Milton Shupe, Scott Thomas, André Folkers dhe më shumë, ripaketoi nga JG300-Stoopy & Com-Central.net
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Kjo paketë me cilësi të lartë instalon një total prej pesë variante të veçanta të Aero Designs Komandant (500 / 520 / 540A (HC) / 680 Super dhe komandanti Rockwell Shrike), si dhe dy variante Cargo (AC500 dhe AC520) dhe 29 repaints shtesë, për një total prej pesëdhjetë dy (52) konfigurimit avionit dhe livre kombinime për të zgjedhur nga.

Çdo model ka një kabinë e saj virtuale me 3D kabinës, tingujt e vërtetë, vlerëson doganore, animacione etj ...

FSX 2015-10-01 01-56-38 08-FSX 2015-10-01 02-03-17 98-FSX 2015-10-01 02-04-27 30-FSX 2015-10-01 02-05-17 99-FSX 2015-10-01 02-05-58 80-FSX 2015-10-01 02-06-03 63-FSX 2015-10-01 02-06-22 42-
Komandanti Aero Collection Pack FSX & P3D Shkarko
Gjuhë