Gjuhë

& NbspDassault Falcon 50 FSX & P3D Version 1.2 + Updates

HOT UPDATED
autor Model nga Yannick Lavigne, Fred Banting, Rob Young, Shtesa nga Eric Dantes, FSX nga Bluebear (Postbaer61)
Size 40.3 MB
Downloads 12 295
Krijuar 25-04-2016 12: 31: 00
Ndryshuar 23-06-2017 13: 36: 23
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 10
   Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit
changelog Përditësuar më 23 / 06 / 2017: Modeli i versionit 1.2 është tani amtare FSX / P3D, shumë përmirësime në modelin, panelin dhe textures, përfshijnë FMC për disa modele. 100% në përputhje me Prepar3D v4

Një Falcon 50 i bukur me dokumentacion të plotë në frëngjisht dhe anglisht, përfshinte riparime 6 (CAEA, House, Celebrate Life, Forcat Kanadeze, AERONAVALE Detare Franceze, SOH), një panel të detajuar VC, 2D, kabinën 3D gjëra të tjera. Duhet të ketë për çdo amator të Falcon 50.

50 Falcon, e ndërtuar nga Dassault Aviation në 1976, është avioni i tretë biznesi, dhe tri-jet familja e parë Falcon.

Përgatitja3D 2017 06 23 12 45 19 34Përgatitja3D 2017 06 23 12 46 11 08Përgatitja3D 2017 06 23 12 49 05 04

Shkarko

Gjuhë