Gjuhë

FIAT G.18V (V.01) FSX

Size 12.3 MB
Downloads 7 948
Krijuar 04-03-2009 19: 06: 17
Ndryshuar 11-07-2012 13: 15: 17
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Manuele Villa
Shkarko Për FSX & Steam Edition & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
Kliko këtu për versionin FS2004 pajtueshme

Fiat G.18 ishte një avioni italiane i zhvilluar në mes të 1930s. Njoftim për tifozët e modeleve të vjetra para luftës, një arritje e madhe me një kabinë të bukur virtuale (jo panel 2D) të kontrollojë çdo gjë nga QV. Përfshin textures 3 (ALIPre-War / NCALI / Regia Aeronautica). Thjeshtë dhe të plotë një kënaqësi e vërtetë.
FIAT G.18V (V.01) FSX Shkarko
Gjuhë