Gjuhë
Shpalljet / Pub

Northrop XP-56 Black Bullet FSX

Author Tim Piglet Conrad
Size 12.35 MB
Downloads 4 604
Krijuar 16-02-2012 21: 06: 45
Ndryshuar 11-07-2012 13: 01: 25
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna FSX përshpejtimin apo SP2 & FSX-avulli

Modeli 3D është një kopje e kualitetit të lartë dhe si kabinë virtual me mat klikueshme porosi dhe textures HD brenda dhe jashtë. Përfshirë tingujt dhe një rilyej e USAAF amerikane 1944 - Prototype Fighter.

The Bullet Northrop XP-56 Zi është një pilot luftarak amerikan. ajo ka përjetuar shumë probleme gjatë zhvillimit të saj dhe për këtë arsye nuk ka hyrë në shërbim me USAF. tani është në shfaqje në Muzeun Kombëtar të Ajrit dhe Hapësirës në Uashington DC.

Shkarko

Shpalljet / Pub