Gjuhë

& NbspBasler BT-67 Base Pack V2 FSX SP2 & P3D

HOT
autor Manfred Jahn, Daniel Fuernkaess, Alexander M. Metzger, Hansjoerg Naegele
Size 35.3 MB
Downloads 16 257
Krijuar 17-10-2012 15: 07: 34
Ndryshuar 18-10-2012 21: 08: 44
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuarDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Basler BT-67 për FSX & P3D: Një add-on e cilësi të jashtëzakonshme! Mat e kabinë virtuale (VC) janë në HD, duke i bërë ata të butë dhe të dukshme, textures kabina dhe të jashtme janë gjithashtu në HD. Nuk ka panel 2D, avioni piloti normalisht në funksion 3D. Përfshirë tre modele, dhe një në qiell. Tre textures: Thai AF 158, AWI 'Polar 5' 20 anos AC47T Fantasma. E rëndësishme: Lexoni dokumentacionin.

Basler BT-67 është një avion fikse e krahut të prodhuar nga Basler Turbo Conversions të Oshkosh, Wisconsin. Ajo është ndërtuar në një retrofitted skeletit ajror Douglas DC-3, me modifikime të dizajnuara për të përmirësuar jetën të dobishëm e DC-3 së. Konvertimi përfshin montim Airframe me motorë turbohelikë Pratt & Whitney Canada PT6A-67R, zgjatjen trup i avionit, forcimin e strukturës, përmirësimin e avionics, dhe duke e bërë modifikime në krahë "kryesore buzë dhe krahut tip .. (Wikipedia)

Basler BT-67

Basler BT-67

Basler BT-67

Basler BT-67

Shkarko

Gjuhë