Gjuhë

Republika XP-47J Escort Eksperimentale FSX & P3D & FS9

Size 89 MB
Downloads 8 840
Krijuar 20-06-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 19: 09: 31
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Milton Shupe, Tom Falley, Nigel Richards, Damian Radice, Thomas, Jan Visser
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar & FS2004 & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Kokpit
Wonderful Republic XP-47J për FS2004, FSX dhe P3D v ++
Kjo paketë përfshin modele 5 me panele përshtatur, vlerëson kohës, tingujt doganore, modeli porosi fluturimit, dhe 9 repaints.

Të dhëna testuar me FSX / Accel / SP2 FS2004 dhe të konvertohet për të kandiduar nën P3Dv1v2. Ky projekt është i dedikuar për kujtimin e të ndjerit Damian "Windrunner" Radice.
Mos harroni për ta lexuar manualet dhe udhëzimet e ofruara nga autorët.

Installer automatike ju lejon të instaloni këtë shtesë në një ose më shumë Simulators në të njëjtën kohë, ish FS2004 dhe FSX.

Rebel 2xp47j-3 2D Mediumxp47j 5xp47j 9
Republika XP-47J Escort Eksperimentale FSX & P3D & FS9 Shkarko
Gjuhë