Gjuhë

   Fokker D.21 Package v2.0 FSX & P3D   

autor Daan Kaasjager - Dutcheeseblend
Size 48.7 MB
Downloads 4 140
Krijuar 20-01-2015 01: 00: 00
Ndryshuar 31-05-2015 19: 43: 01
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
   For Prepar3D v2 v3 & FSX SP2/Acc & FSX-Steam  DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit
changelog Më 2 / 20 / 2015: Added 5 repaints reja (219, 221, MLM, 229 dhe 236), manual rishikuar, tipar i ri: U shtua aftësia TacPack, add-on mund të jetë përdorimi pa e instaluar VRS TackPack, përmirësuar dinamika e fluturimit dhe FD, disa mete fikse në krahasim me versionin 1.00, përditësuar me standardet aktuale.

Portreti Fokker D.21 përfshirë dy modele, një në 1938 dhe 1940 tjetër. Textures HD dhe modele 3D bërë në Blender nga Daan Kaasjager. Përfshin animacione, efekte, vlerëson dhe tingujt porosi.

Për FSX për të marrë një zgjidhje maksimale prej textures ju mund të redaktoni FSX.CFG fotografi në linjëTEXTURE_MAX_LOAD = 1024zëvendësim meTEXTURE_MAX_LOAD = 2048

FSX.CFG është e vendosur këtu nën dritaret 7: "C: Users AppData Roaming Microsoft FSX"
Mos harroni të lexuarNotes.pdf DCB Fokker D.21 Pilot-së

Luftëtar Fokker D.XXI është projektuar në 1935 për përdorim nga Hollanda East Indies Forcës Mbretërore Ajrore të Ushtrisë (Militaire Luchtvaart van het Nederlands Koninklijk-Indisch Leger, ML-KNIL). Si e tillë, ajo është projektuar si një avioni të lira dhe të vogla, por të thyer, e cila kishte performancë të respektueshëm për kohën e vet. Hyrja përdorimin operacionale në vitet e para të Luftës së Dytë Botërore, është ofruar shërbim shërbëtor për të dy Luchtvaartafdeling (Dutch Army Group Aviation) dhe Forcat Ajrore finlandeze, dhe disa janë ndërtuar nga fabrika El Carmolí para se ajo ra në duart e rebelëve gjatë Spanish Civil War.

FSX 2015-05-20 19-11-39 65-FSX 2015-05-20 19-12-07 58-

Shkarko