Gjuhë

Lockheed PV-2 Harpoon FSX & P3D & FS2004

Size 144 MB
Downloads 4 779
Krijuar 15-09-2015 00: 22: 00
Ndryshuar 15-09-2015 00: 24: 38
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
Autori: Milton Shupe, Tom Falley, Scott Thomas, Nigel Richards
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar & FS2004 & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Kokpit
model i bukur me disa versione të Lockheed PV-2 (Ventura), me një version cisternë që e bëjnë pika, përfshirë me repaints 10, kabinë virtuale, me porosi Dashuri, vlerëson porosi, panel 2D, kabina 3D, dhe më shumë.

Lockheed Ventura ishte një bombardues dhe zbulues avion i Luftës së Dytë Botërore përdoret nga Shtetet e Bashkuara dhe Komonuelthit. Ai u krijua nga Lockheed Martin Corporation.

FSX 2015-09-14 22-03-31 69-FSX 2015-09-14 22-06-52 95-FSX 2015-09-14 22-07-04 79-FSX 2015-09-14 22-16-25 04-FSX 2015-09-14 22-17-49 25-FSX 2015-09-14 22-25-48 65-FSX 2015-09-14 22-26-26 44-Retardant Drop Panel FSXvc3vc4vc5vc6vc7
Lockheed PV-2 Harpoon FSX & P3D & FS2004 Shkarko
Gjuhë