Gjuhë

& NbspEnstrom 280FX FSX

autor Eagle Rotorcraft Simulimet i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Size 50.1 MB
Downloads 9 252
Krijuar 29-11-2011 19: 16: 55
Ndryshuar 12-07-2012 18: 41: 13
Liçensë freeware i jashtëm
   FSX Acceleration ose SP2 & FSX-avulliDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Për herë të parë në historinë e Microsoft Flight Simulator, një zhvillues ka krijuar dhe lëshuar një helikopter Enstrom shtesë. Eagle Rotorcraft Simulimet (sipas me Rikoooo) është krenar të jetë zhvilluesi i pari që i japin komunitetit simulim fluturimi një cilësi të lartë Enstrom 280FX për FSX përshpejtimin. Karakteristika përfshijnë modele FSX amtare me animacione, specular dhe hartës normale, aviacionit doganore dhe shumë më tepër. Testuar në Windows Vista dhe Windows 7 nën DX9 / DX10 me asnjë çështje.

Enstrom F-28 dhe 280 janë një familje e vogël, helikopterë të lehta pistoni motor prodhuar nga helikopter Korporata Enstrom.

Ju lutem lexoni manualin përfshirë.


Shkarko

Gjuhë