Gjuhë
Shpalljet / Pub

Hughes OH-6 Series FSX

Author Tim Piglet Conrad
Size 41,9 MB
Downloads 9 593
Krijuar 16-02-2012 16: 47: 05
Ndryshuar 12-07-2012 18: 40: 52
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna FSX përshpejtimin apo SP2 & FSX-avulli

Për variantin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Beautiful modeli amtare FSX (jo FS2004 compatible), HD dhe kabinë klikueshme virtual, katër repaints: Ushtria amerikane, E trupave, 1st CAV, ushtrisë amerikane, Troop C, 16th CAV, Israel Ground Self-Defense Force (foto-real), Japan Ground Force Self-Defense. Të përfshira me tingujt doganore.

OH-6 Cayuse është një helikopter amerikan zhvilluar nga ndarja e Hughes Aircraft Company, me nofkën "Loach" për shkak të shqiptimit të tij të akronimin Loh (helikopter Drita Vëzhgimi), ajo është e aftë të kryejë detyra të ndryshme të tilla si misionet e transportit të personelit, fatkeqësi evakuimi, përcjellje, sulm dhe vëzhgimi. Hughes ka zhvilluar edhe një version civil i OH-6 quajtur Hughes MD 500

Shkarko

Shpalljet / Pub