Gjuhë
Shpalljet / Pub

Hughes 269C FSX

Autori Bruce Fitzgerald
Size 4.4 MB
Downloads 4 855
Krijuar 14-03-2012 22: 11: 56
Ndryshuar 12-07-2012 18: 39: 58
Liçensë freeware i jashtëm
3D Virtual Cockpit
compatible DirectX10
Të dhëna FSX përshpejtimin apo SP2 & FSX-avulli

Tani quhet edhe S-300C Sykorsky.
Ajo është ideale për shëtitjet shkurtër në lartësi të ulët, për spërkatje pesticide mbi fushat, gjueti për bagëtinë në Australi ...
KARAKTERISTIKA :
- FSX plotësisht Native
- falës dhe të qëndrueshme ende shkathët dinamika e fluturimit
- Pilote Animated, pedals, shkopinj dhe dyert
- Ngjyra të shumta me një cilësi mjeshtër repainters përfshirë
- Dynamic VC

Shkarko

Shpalljet / Pub