Gjuhë

Westland Merlin EH101 v2 FSX & P3D

Size 127 MB
Downloads 7 451
Krijuar 20-07-2015 21: 51: 00
Ndryshuar 20-07-2015 15: 12: 25
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
Autori: Virtavia, v2 nga David Robles i jashtëm http://www.virtavia.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 Përputhshmëria DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
Helikopteri Complete FSX freeware EH101 Virtavia e Merlin reworked për FSX dhe Prepar3D me panelin e ri të QV, dritat e reja, bojë të reja, FSX vlerëson reja / P3D, tingujt reja dhe efektet e reja

Temat:

Hyrja Crew: shift-e
Dera Cargo: shift-e-2
Shifrat Toggle ekuipazhit: ctrl-W (ujë timon komandës)
Open devijim pasme (HC.3): Tailhook - T kyçe
Zhytje Sonar hetim (HM.1): Tailhook - T kyçeWestland Merlin EH101 v2 FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë