Gjuhë

Bell 206B JetRanger III v1.1 FSX & P3D

HOT
Size 47 MB
Downloads 14 254
Krijuar 29-11-2011 20: 10: 15
Ndryshuar 31-05-2015 20: 40: 48
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 8
Autori: Eagle Rotorcraft Simulimet i jashtëm http://www.eaglerotorcraftsimulations.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 Përputhshmëria DirectX10 + + 3D Virtual Cockpit
changelog Më 07 / 05 / 2015 : Modernizuar në versionin 1.1, P3D compatible.
Version 1.1 i Eagle Rotorcraft Simulimet Bell 206B JetRanger. Kjo updates sjell fixes të shumta dhe shton disa artikuj të reja në këtë helikopter popullore për FSX.

Cfare ka te re
----------
Fixes:
- textures Wrong caktuar në disa fusha
- Recoded disa animacione, kryesisht në panelin kryesor
- Materialeve të përmirësuar të gjithë
- Të gjitha textures përveç tjerrje textures rotorit janë DXT1 / DXT5 pa mipmaps për performancë më të mirë, duke ulur Filesize
- Bump përmirësuar dhe harta specular
- Pikat e kontaktit për variantin noton fikse

Added
- Efektet Rotorslap shëndosha (Stephan Siebertz)
- Dinamika e reja fluturimit (Jordan Moore / Hovercontrol)
- Efektet e reja navlight (Nobu Aki)
- Bump harta për të brendshme
Në 2005, Owen Hewitt lëshuar zeroja e tij të ndërtuar FS2004 Bell 206B JetRanger III. Me kalimin e viteve, ai u bë një e preferuar e shumë entuziastë helikopter. Megjithatë, kur FSX erdhi së bashku, pronarët FS2004 kaluara mbetën me një model të vjetëruara që nuk e bëri mjaft ekran të drejtë në imitues të ri. Kohët e fundit, Eagle Rotorcraft Simulimet kontaktuar Owen ofruar për të bërë një përmirësim FSX amtare në model. Ai me dashamirësi pranoi ofertën dhe sa më shpejt fotografi arritur ERS, ata shkuan për të punuar për të sjellë këtë version popullor të FSX. Eagle Rotorcraft Simulimet (sipas me Rikoooo) është krenar për të paraqitur Owen Hewitt e Bell 206B JetRanger III për Microsoft Flight Simulator X

Ju lutem lexoni manualin

Bell 206B JetRanger III v1.1 FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë