Gjuhë

Bell X-22A FSX & P3D

HOT
Size 17.7 MB
Downloads 13 410
Krijuar 29-09-2013 18: 44: 46
Ndryshuar 30-05-2015 19: 39: 38
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: version Installer 2
Autori: Kazunori Ito, FSX përditësim nga Michael Pook
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet & nbspPort-Mbi FS2004 (pa DXT12) pa P3Dv4 + 3D Virtual Cockpit
The Bell X-22 ishte një Shtetet e Bashkuara V / STOL X-avion me katër tilting tifozët gomarë. Marrë-off ishte selektive ndodhë ose me propellers tilted vertikalisht lart, ose në një pistë të shkurtër me nacelles tilted përpara në rreth ° 45. Përveç kësaj, X-22 ishte që të sigurojë më shumë njohuri në zbatimin taktike e transportuesve vertikale të marrë-off trupave të tilla si paraardhës Hiller X-18 dhe pasardhës X-22, Bell XV-15. Një tjetër kërkesë program ishte një airspeed vërtetë në fluturim nivel prej të paktën 525 km / h (326 mph; nyje 283). (Wikipedia).

Kjo shtesë është i përfshirë me dy repaints dhe një me cilësi metalike, bazë panel VC, 2d dhe porosi tingëllon. përdorni tastet F6 dhe F7 të udhëzojë rotorave.

Bell X-22A FSX & P3D Shkarko
Gjuhë