Gjuhë

& NbspPOSKY Boeing 777-200 Pack FSX & P3D

HOT
autor Projekti Open Sky i jashtëm http://www.projectopensky.com
Size 62.42 MB
Downloads 158 373
Krijuar 30-03-2009 19: 22: 57
Ndryshuar 18-01-2013 03: 51: 02
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)& NbspPort-Over FS2004 (jo DXT12) + 3D Virtual Cockpit


Më 18 / 01 / 2013 pajtueshmërinë me P3D : Këtu është, Boeing 777-200 (Project Open Sky) një model 3D të një cilësie të rrallë! Kjo paketë është e plotë dhe përfshin kabinë 3D virtuale me panelin 2D + vlerëson përshtatur, me porosi tingëllon motorët e bazuar dhe shumë surpriza të tjera. Paketa projektuar dhe testuar nga rikoooo për FSX-SP2 / P3D. Kredite përkasin POSKY.

Kabinë virtuale është një bukuri të shquar, modeli i jashtëm është super realiste, shumë profesionale. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte, kam shtuar 4 textures: Air France, Emirates, American Airlines dhe British Airways plus dy modele dhe dy llojet e tingujve: Rolls-Royce Trent për Emiratet e American Airlines, General Electric dhe Air France British Airways. Kjo shtesë është i njëjtë se ai në Air France Flotës për FS2004 por përshtatur për të punuar me FSX plus të reja dhe tingujt shtesë dhe textures.

Nëse vlerëson tuaja janë të gjitha të zeza, përdorni mat Rimëkëmbjes për të zgjidhur problemin: Kontrolloni opsionin "Sistemi Files": Kliko këtu

Shkarko