Gjuhë

& NbspFSND Boeing 707-420 2013 FSX & P3D

HOT
autor Alejandro Rojas Lucena i jashtëm http://www.simviation.com/fsnd/
Size 34.6 MB
Downloads 45 234
Krijuar 04-07-2009 18: 32: 26
Ndryshuar 05-02-2014 00: 26: 44
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX-SP2 & FSX-avulli & Prepar3D v1 (v2 & 3 për të testuar)DirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Më 04 / 02 / 2014
aeroplan të bukur! Këtu është e plotë Boeing 707 me animacion të plotë si krahë dhe pjesë të tjera të lëvizshme. përfshirë me tingujt doganore, një kabinë virtuale, panel 2D, dhe shumë më shumë! 6 repaints: Air France, Amercian Airlines, TWA, VARIG, Pan AM, Platano Airlines. Compatible me FSX - SP2 dhe Prepar3D.

Model të kualitetit të lartë grafike

Faleminderit për Alejandro Rojas Lucena për lejen e tij mirësjellje, shikoni faqen e internetit e tijhttp://www.simviation.com/fsnd/

Shkarko