Gjuhë

& NbspPOSKY Boeing B737-700 Easyjet FSX & P3D

HOT
autor Projekti OpenSky, VC përditësim nga Alejandro Rojas Lucenas i jashtëm http://www.projectopensky.com
Size 52.9 MB
Downloads 41 707
Krijuar 03-09-2010 20: 08: 11
Ndryshuar 13-06-2013 05: 38: 11
Liçensë freeware i jashtëm
   Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * V2 v3 v4 për t'u testuarDirectX12 Compatible + 3D Virtual Cockpit


Këtu është Boeing 737-700 me kosto të ulët ajrore Easyjet, modeli është fantastike! Me textures shumë të mira me rezolucion të lartë dhe tingujt autentike, VC është default 737-800 me përditësim nga Alrot, 100% funksionale.

Shkarko

Gjuhë